Jak meditovat?

Nedělejte nic, jen se dostaňte do bezmyšlenkového vědomí. Pokuste se dostat do vědomí bez myšlenek. Pokud jste schopni se dostat do stavu bez myšlenek, odvedli jste svou práci, protože to je ta chvíle, kdy jste sami s pravdou, s realitou, se štěstím… Když jste v bezmyšlenkovém vědomí, dostává se vám důvěry, jistoty, absolutní jistoty Božského. Víte, že ji máte…..

   Dostat se do bezmyšlenkového stavu je velmi důležité, protože pak nepřichází žádné myšlenky zprava, zleva, z minulosti, ani z budoucnosti. Jste pouze v přítomnosti. Je to něco, co máte všichni. Není to jen, že vám to říkám, ale opravdu to všichni máte. Jen se zklidněte. Musíte se zklidnit, zastavit se v bezmyšlenkovém vědomí. Jak dlouho? O to nejde. Je to tak, že jakmile se toho jednou dotknete, budete v tom pokračovat. Dostávat se tam častěji…. 

   Je to popsáno ve všech těch skvělých velkých knihách, ale ne tak jasně, jak vám to říkám Já. … Když se tam dostanete i jen na vteřinu, je to velmi dobrý nápad. Časem tu vteřinu budete prodlužovat. …

   Dnešní poselstvím je – při meditaci se dostaňte do vědomí bez myšlenek. Žádná myšlenka není důležitá, protože je to váš vlastní výtvor. Pokud se chcete stát zajedno s božským tvořením, musíte se dostat do bezmyšlenkového vědomí. To je to nejmenší z nejmenšího. Přijde to postupně, a jak porostete, užasnete nad tím, jak velké sahadža meditace budete moci dosáhnout.

Komentáře

comments