Sahadža jóga mne vyléčila

   Pročítala jsem si zpětně svou starou poštu a zjistila jsem, že jsem ani jednou nenapsala, jak mi Sahadža jóga pomohla, přestože říkám, že pomohla. Jak bych jen mohla zapomenout na zázraky, které mi přináší a má obrovský vliv na můj život. Mezi rokem 2004-2006 (zapomněla jsem, který rok se to přesně stalo) – jsem jeden večer po mé částečné vyučovací hodině přišla později. Protože jsem šla pozdě na hodinu, vynechala jsem večeři. Po hodině jsem se zastavila u McDonalda a koupila jsem si hranolky. Už jsem neměla hlad. Vrátila jsem se domů a vypila jsem sklenici studeného mléka. Po jídle jsem šla spát. Další den jsem jako obvykle šla do práce. Můj žaludek se už ale necítil dobře. Ztratila jsem chuť a znova jsem neměla řádnou snídani a oběd. Cítila jsme už jistou kyselost v ústech, ale prostě jsem to ignorovala. Pak jsem se měla setkat s  přítelkyní na večeři. Když jsem jela na místo setkání, vypila jsem hodně vody. To bylo to, co spustilo začátek mé noční můry (krátké noční můry). Setkala jsem se s přítelkyní a řekla jsem jí, že se necítím dobře. Měla jsem nucení na zvracení. Řekla jsem jí ale, že i tak s ní chci jít na večeři, takže jsme šly. Ve chvíli, kdy jsme došly k restauraci, jsem jednoduše nemohla vejít dovnitř, protože jsem začala zvracet. Bylo to děsivé, zvracení  neustávalo a já nemohla přestat. 

   Moje přítelkyně mi řekla, abych recitovala všechny mantry, co znám. Zvládla jsem zvracení až do příjezdu na kliniku. Setkala jsem se s doktorem a řekla mu, že jsem zvracela snad 10krát. Okamžitě mi dal injekci a řekl mi, že to byl pravděpodobně žaludeční problém. Dostala jsem dva dny nemocenskou a nějaké léky. Ale ta kyselost v  mých ústech stále neodcházela a já začala mít ze zvracení infekci hrtanu. Neměla jsem chuť a občas jsem cítila pálení na srdci. Doktor mi jen řekl, že je to žaludeční problém. A já si myslela, že to tak je.

   Několik měsíců později jsem byla u mé dobré přítelkyně doma a opět se to stalo. Když jsem zvracela, má přítelkyně mne musela držet, protože jsem byla tak slabá, že jsem z toho zvracení omdlévala. Bylo to opravdu velmi špatné. Šla jsem k doktorovi a ten mi opět řekl, že to byl žaludeční problém a dal mi antacidy.

  Takže jsem se rozhodla něco ohledně svého stavu zjistit. A našla jsem, že jsem měla to, čemu se v medicíně říká gastroezofageálníreflux neboli ve zkratce GERD. Má sestra to měla přede mnou také, ale protože zdejší doktoři nějak nevěděli, co to je, tak tomu zkrátka říkali žaludeční problém. Moje sestra šla do nemocnice na úplné vyšetření a dostala spousty léků. Když jsem zjistila, že mám GERD, tak jsem si uvědomila, že moje sestra to měla taky.

   Z internetu a z různých zdrojů jsem zjistila, že obecně není na GERD žádný lék. Existují léky, které se užívají – jako jsou antacidy, které zmírňují obtíže – ale neexistuje žádný lék nebo operace, která by to vyléčila. Změna životního stylu je nejlepší způsob, jak vyléčit tuto nemoc. Bylo mi jen něco kolem 20 let, co jsem byla nemocná. Žádná pilulka mne z toho nedokázala dostat – kromě mě. Byla jsem velmi naštvaná, že neexistuje způsob, jak s tím skoncovat.

   V té době jsem byla v Sahadža józe nová. Takže jsem řádně nemeditovala a nečistila se. Když jsem zjistila, že jediný způsob, jak vyléčit GERD, je změna životního stylu, rozhodla jsem se všechno dělat pořádně. Vedle kontroly jídla (nemohla jsem jíst smažené, cibuli, žádné jídlo, které okyseluje) a častého příjmu potravy, se meditace a čištění staly mým pravidelným životním stylem. Říkala jsem mantry na čištění nábhí a modlila se ke Šrí Mátadží, aby to napravila.

   A věřte tomu nebo ne, zbavila jsme jsem se toho dříve než moje sestra (sestra nemedituje a nečistí se). Dnes mohu říct, že jsem na 100% vyléčená. Můžu jíst co chci, kdy chci a jak chci. Během posledních 4 let jsem žádné léjky nepotřebovala.

Zistila jsem, bylo, že mít GERD byla má částečná cesta do Sahadža jógy. Před Sahadža jógou, když mi bylo 11-12 let, nás mí rodiče brali k médiu (falešnému guruovi). Jeden rok, v předvečer oslav Nového roku, tato osoba řekla mým rodičům, aby nás k ní vzali, že změní naše štěstí, protože jim předpověděla, že naše štěstí bude pro tento rok špatné. Řekla, že musíme být o půlnoci přítomni obřadu přeměny štěstí. To, co udělala, bylo to, že vzala jehlu a propíchla oba mé prostředníčky (které odpovídají nábhí čakře), rozetřela krev na žlutý papír, něco pronesla a pak ten papír spálila. Nevěděla jsem, že to, co udělala, mi poškodilo mou nábhí čakru.

   To, že jsem měla GERD, mi ukázalo, jak slabé bylo moje nábhí kvůli této minulé události. Neměla jsem tedy jinou možnost než se rozhodnout – že jestli se chci změnit nadobro, jestli se chci zbavit GERD – je meditace a čištění způsob, jak z toho ven. Jinými slovy – to, že jsem měla GERD, mi pomohlo vyčistit mé staré potíže. Potíže, o kterých jsem nevěděla, že blokují můj vzestup. 

 Takže tohle je jeden zázrak z mnoha zázraků, které mi přinesla Sahadža jóga.

Zdroj:net

Komentáře

comments